Barvy, laky, spreje, tmely, malířské nářadí za rozumné ceny

Naši odborníci Vám poradí (Po-Pá: 8:00-17:00)

Platba

Při objednání výrobku máte na výběr z různých možností platby. Vyberte si ty, které Vám nejvíce vyhovují.

Platební karta (VISA, MASTERCARD...)
Po odeslání objednávky vás systém přesměruje na zabezpečenou platební bránu, a umožní Vám online platbu platební kartou. Vyplníte požadované údaje o kartě a odešlete platbu. O výsledku transakce nás banka informuje okamžitě a tak můžeme tovar odeslat bez čekání.

Okamžitý bankovní převod přes GoPay
Prostřednictvím platební brány GoPay můžete vykonat rychlý online bankovní převod a peníze jsou na našem účtu okamžitě.

Bezhotovostní převod na základě zálohové faktury
Výrobek můžete uhradit dopředu na základě zálohové faktury, kterou Vám zašleme na váš e-mail. Po připsání platby na náš účet dostanete na e-mail daňový doklad. Termín dodání je ovlivněný termínem uhrazení platby - výrobek expedujeme až po připsání platby na náš účet.

Dobírka v místě dodaní výrobku
Výrobek zaplatíte kurýrovi při dodání v hotovosti nebo platobní kartou, přímo na vámi určené adrese. Při platbě na dobírku je poplatek za dodání výrobku v hodnotě 27 Kč. Při objednání tónovaných produktů není platba na dobírku možná. Takové produkty je nutné uhradit předem, vámi zvoleným způsobem platby.

Hotovost při osobním odběru zboží v prodejně XBARVY Praha
Zboží můžete uhradit v hotovosti nebo platební kartou v prodejně XBARVY Praha 9. 

Poznámka k elektronickým platbám: V žádném případě se nedostaneme k údajům o vaší platební kartě anebo účtům elektronických plateb. Tyto údaje vyplníte až na zabezpečené stránce příslušné banky.

Copyright © 2023, xbarvy.cz