Proměňte váš domov na zimní krajinu zázraků | xBarvy

Proměňte váš domov na zimní krajinu zázraků

Autor: Reková Jana | Publikovaný: 10.12.2021

Vánoční období je časem tradic. Pokud jde však o odstíny, červená, zelená a zlatá nejsou jedinými možnostmi, jak si toto období zkrášlit. Červená se může změnit na vínovou a namísto zelené může být hlavním odstínem Vánoc námořnická modř, například L429 Indigo.  

Barevné změny v domácnosti

Pokud máte dostatek času, při přípravách na Vánoce můžete začít například při stěnách. Stůl prostřený vedle půlnoční modré stěny se krásně vyjímá. Co říkáte? Odstín L429 Indigo se perfektně shoduje s odstínem noční oblohy. S rodinou a blízkými přáteli by se v takovém prostředí oslavovalo opravdu krásné.

undefined

Po večeři je čas na hraní stolních her a malé občerstvení. Vínově červený stůl natřený odstínem M423 je dokonalým prostorem pro sváteční dobroty, punč a domino.

undefined

Pokud vás chytil tvůrčí duch a nemáte ještě vánoční dekorace, připravili jsme si pro vás několik jednoduchých, ale výjimečných nápadů.

Vánoční ozdoby z oříšků

Vlašské oříšky jako takové jsou krásné. Mají nádhernou strukturu, a proto jsou skvělou dekorací. Aby se však stali perfektní vánoční dekorací budete potřebovat sprej Maston Decoeffect Gold.

undefined

Sprejem stačí jen oříšky jednoduše nastříkat z každé strany. Nastříkejte jejich dvěma vrstvami, přičemž každá musí pořádně proschnout. Pozor předtím, než začnete stříkat, oblečte si staré oblečení a v prostoru, kde budete tvořit, zakryjte místa a ostatní předměty před nechtěným zabarvením.

Po zaschnutí zlaté oříšky můžete poskládat do mističek nebo jejich rozložit kolem adventního věnce. Fantazii se meze nekladou. Pokud byste chtěli oříšky zavěsit na stromeček, připravte si lepicí tavnou pistoli a na každý oříšek ní přilepte stužky. Po zaschnutí už jen stačí oříšky pověsit na vánoční stromeček.

V případě, že by vám zlatý odstín spreje nevyhovoval, použít můžete stříbrný Maston Decoeffect Chrome nebo měděný Maston Decoeffect Copper.

Vánoční šišky

Stejným způsobem můžete doma nastříkat i šišky či větvičky s lístky. Doma jejich zbavte všech nečistot. Můžete je např. omýt vodou, jen pozor, šišky se po umytí zavřou. Když úplně vyschnou, zas se otevřou a tvoření může začít! Stačí je přichytit na dřívko či špejli a opatrně nastříkat dekoračním sprejem Maston ve vámi zvoleném odstínu.

undefined

Pokud si už zvolíte kterýkoliv z našich nápadů, jak si zkrášlit Vánoce, nezapomeňte, že toto je čas, abyste si užili vše kolem vás, a tedy i přítomný okamžik. Nejkrásnější Vánoce jsou ty, které strávíte se svými blízkými.

Prodejna
Poděbradská 1020/30
190 00 Praha 9
Copyright © 2022, xbarvy.cz