Pridajte iskru vianočným ozdobám s Taikou | xBarvy

Pridajte iskru vianočným ozdobám s Taikou

Autor: Reková Jana | Publikovaný: 10.12.2021

Neodmyslitelnou součástí Vánoc jsou kromě dárků i vánoční dekorace. Právě ty vám pomohou navodit tu pravou sváteční atmosféru. Probuďte v sobě tvořivost a vyrobte si originální vánoční ozdoby.

Experimentujte s Taika Pearl Paint

Magické ozdoby, jemně třpytivé nebo luxusně zářící, si hravě zvládnete vytvořit s Taika perleťovou barvou. Je to vodou ředitelná, neprůhledná, akrylátová barva, která vytváří perleťový efekt. Vhodná je na dřevěné i kovové povrchy, přičemž správné osvětlení dokáže zvýraznit impozantnost efektu. Jasných a perleťových odstínů dosáhnete se stříbrnou bází Taika Pearl Paint a teplých a kořeněných odstínů se zlatou bází.

Vánoční koule

Máte doma starší, již opotřebované vánoční koule? Vyzkoušejte je nabarvit s Taikou. Stačí jednoduše uchopit kouli za stopku a ponořit ji úplně do barvy. Jednolitrová plechovka je dostatečně velká pro malé i středně velké koule. Pak už jen stačí vánoční kouli vytáhnout z plechovky, nechat přebytečnou barvu okapat a počkat dokud barva úplně nevyschne. Obarvené vánoční koule můžete například pověsit na šnůru na prádlo. Nezapomeňte však pod ně položit papír. Čas od času pečlivě otřete kapky barvy na spodní části ozdoby, jinak na ní vzniknou hrudky. Vaše nové vánoční koule budou dokonale suché a připravené k použití během několika hodin.   

undefined

Ručně zdobené pohlednice

Zkrášlete Vánoce i své rodině a známým. Pošlete jim ručně zdobené pohlednice. Malé, 0,225 litrové plechovky s Taikou jsou ideální na zdobení a vybarvování. Stačí si jen vybrat tvar, který chcete na pohlednici přidat a obkreslit ho voděodolným fixem. Vzor poté, jemným tečkováním s malým množstvím barvy, vybarvěte štětcem.  

undefined

Kouzelné šišky

Chcete-li být tyto Vánoce skutečně trendy, sáhněte po dřevěných dekoracích. Letos je totiž nejžádanější retro design a přírodní styl. Vydejte se na procházku a posbírejte borové nebo smrkové šišky. Na vyrobení vánočních dekorací jsou přímo stvořené. Pak vám už stačí jen Taika v různých odstínech, štětce a další postup už závisí jen na vaší fantazii a dovednostech. Nezapomeňte také ozdobám vytvořit úchytky. Použít můžete nit nebo tenký drátek, se kterým se velmi dobře pracuje, a na stromku nebudou působit rušivě.

Přestože nejkrásnější období roku bývá často hektické, nezapomeňte, že Vánoce jsou především obdobím radosti. Vyzdobte si proto svou domácnost tak, aby přinášela radost především Vám a vašim blízkým.

undefined

Prodejna
Poděbradská 1020/30
190 00 Praha 9
Copyright © 2022, xbarvy.cz