Barvy, laky, spreje, tmely, malířské nářadí za rozumné ceny

 • Naši odborníci Vám poradí (Po-Pá: 8:00-17:00)

  Podzim v interiéru

  Autor: Sopková Terézia | Publikovaný: 08.11.2023

  Podzimní období se vyznačuje příznačnou barevností. Typické jsou zemité odstíny hnědé, terrakotové či žluté. V tomto článku naleznete několik inspirací, jak si můžete přinést podzim i do svého interiéru. 

  Nebojte se experimentovat a přemalujte celou stěnu zemitým odstínem. Zemité odstíny se výborně kombinují se dřevem, kovem nebo i sklem. Prostor pěkně oživí přírodní doplňky, metalické prvky nebo vsaďte na výrazný kus nábytku. Nezapomeňte na rostliny, které dodají interiéru život. 

  undefined

  Aktuálně jsou stále moderní matné, případně polomatné barvy na stěny. Oblíbené jsou také omyvatelné barvy, se kterými se výrazně snižují nároky na údržbu stěn. Z naší nabídky dánského výrobce Flügger jsou matné a omyvatelné tyto konkrétní barvy: Flutex 3 Plus, Flutex 2S, Perform 5,7,10 , Flutex Pro 5, Dekso 1 Ultramat, Dekso 5, Dekso H20. 

  Pro inspiraci jsme pro vás vybrali 5 interiérových designů s podzimními odstíny Flügger: 2368 terrakotová, 2507 zelená, 1338 žlutá, 3374 světle hnědá a 5398 tmavě hnědá. Barvy Flügger jsou dostupné v řadě dalších odstínů na našem e-shopu www.xbarvy.cz  

  undefined

  undefined

  undefined

  undefined

  undefined

  Sdílet
  Copyright © 2023, xbarvy.cz